Clubrecords jeugd

     
Jongens junioren A
100mGerton vd Akker11.1Weert17-9-1986
200mRik Jansen22.98Roermond12-6-2011
400mJo Smits51.2Sittard15-5-1986
800mMaurice Laveaux1.57.2Helmond31-5-1987
1000mNoël Keijsers2.33.6Eindhoven28-8-1991
1500mPatrick Bouten4.00.08Sittard17-5-1992
3000mPatrick Bouten8.40.93Breda26-6-1992
5000mNoël Keijsers15.24.1Valkenswaard29-7-1992
10000mLex Sinnige35.28.65Helmond23-5-2010
110mhEric de Vos15.4Roermond8-8-1985
400mhEdo Piek59.77Hechtel29-6-1984
2000m steepleFrans Verberne6.10Papendal31-8-1975
3000m steepleNoël Keijsers10.08.6Sittard17-5-1992
hoogspringenEric de Vos2.06Utrecht2-9-1985
verspringenTheo Beelen6.95Schweinfurt6-10-1968
hinkstapsprongEric de Vos13.4Roermond6-10-1985
polshoogRichel Keijsers4.84Krommenie25-6-1988
kogelRobert-Jan Vos19.11Leiden13-6-2009
discusRobert-Jan Vos45.35Maastricht31-5-2009
speerRoel Emans60.5Den Haag24-6-1994
kogelslingerenDaniel van Galen36.75Weert17-4-2005
10-kampRichel Keijsers6248Uden5-6-1988
Jongens junioren B
100mRik Jansen11.4Roermond12-6-2011
200mRik Jansen22.98Roermond12-6-2011
400mBob Altena52.2Weert13-4-2003
800mMartin Flipsen1.58.78Sittard17-6-1984
1000mMartin Flipsen2.39.25Veldhoven16-6-2013
1500mMartin Flipsen4.06.73Eindhoven30-6-2013
3000mPeter-Paul Feyen8.56.54Helmond31-5-1986
110mhBob Altena14.43Assen23-6-2002
300mhRoel Verdonschot43.14Kerkrade8-5-1993
1500m steeplePeter-Paul Feyen4.34.1Sittard19-7-1986
2000m steeplePatrick Bouten6.34.03Kerkrade13-7-1991
hoogspringenRoel Verdonschot1.97Kerkrade12-5-1993
verspringenBob Altena6.74Barendrecht14-9-2002
hinkstapsprongRichel Keijsers12.55Valkenswaard30-8-1986
polshoogBob Altena4.40Valkenswaard30-8-2003
kogelRobert-Jan Vos16.56Aken17-5-2007
discusBob Altena47.68Barendrecht15-9-2002
speerRoel Emans65.32Groningen25-6-1993
kogelslingerenDaniel van Galen37.53Weert18-4-2004
9-kampRoel Verdonschot5678Weert30-5-1993
Jongens junioren C
100mBen Moonen11.8Weert9-10-1983
800mMartin Flipsen2.03.88Vught2-6-2011
1000mMartin Flipsen2.43.81Barendrecht14-5-2011
1500mMartin Flipsen4.16.67Utrecht12-8-2011
100mhRoel Verdonschot14.3Sittard31-5-1992
300mhBen Moonen43.9Sittard10-9-1993
Roel Verdonschot43.9Uden6-6-1991
1500m steeplePieter Bruggeman5.27.2Gemert22-8-1987
hoogspringenRoel Verdonschot1.86Vught12-9-1992
verspringenRoel Emans6.13Weert5-10-1991
polshoogRoel Emans3.80Papendal1-9-1991
kogelRoel Verdonschot15.98Roermond24-10-1992
discusRoel Verdonschot45.98Roermond24-10-1992
speerRoel Emans57.48Papendal24-8-1991
8-kampRoel Verdonschot6046Zierikzee27-9-1992
Jongens junioren D
80mRoel Verdonschot10.1Weert7-10-1990
1000mMartin Flipsen2.56.00Amsterdam6-9-2009
80mhRoel Verdonschot11.7Weert29-6-1990
hoogspringenRoel Verdonschot1.65Beek29-4-1990
verspringenRoel Emans5.29Emmen23-9-1989
kogelRoel Verdonschot12.78Veldhoven2-9-1990
discusRoel Emans31.58Vught2-9-1989
speerRoel Emans42.88Emmen23-9-1989
7-kampRoel Verdonschot4554Weert7-10-1990
Jongens pupillen A
60mRoel Verdonschot8.3Oosterhout13-9-1988
1000mMartin Flipsen3.14.7Gemert25-8-2007
60mhBas Verheijen10.0Roermond8-6-2018
6-minutenGijs Buist1575Someren5-6-2016
hoogspringenRoel Verdonschot1.45Valkenswaard16-4-1988
Toine Beyers1.45Oosterhout3-9-1988
verspringenRoel Verdonschot4.92Veldhoven3-7-1988
polsverGijs Buist3.05Helmond16-4-2016
Tjeerd Buist3.05Helmond16-4-2016
kogelRoel Verdonschot10.64Gemert20-8-1988
discusBas Verheijen20.0Roermond11-6-2017
vortexRies Emans35.0Venlo8-9-2019
balwerpenRoel Emans50.68Weert7-6-1988
Jongens pupillen B
40mRoel Verdonschot6.1Sittard22-6-1986
1000mRoel Verdonschot3.34.3Weert20-9-1986
40mhCasper Rekmans8.0Roermond8-6-2018
Eef Kirkels8.0Helmond16-6-2019
4-minutenCasper Rekmans925Roermond8-6-2018
hoogspringenToine Beyers1.25Eindhoven27-4-1986
Roel Verdonschot1.25Son14-6-1986
Ruud Görtz1.25Weert1-6-1998
hurkhoogCasper Rekmans0.9Roermond8-6-2018
verspringenRoel Verdonschot4.50Sittard22-6-1986
kogelRoel Verdonschot7.48Weert11-10-1986
medicienbalEef Kirkels5.7Venray30-6-2019
bandwerpenCasper Rekmans14.0Roermond8-6-2018
vortexEef Kirkels22.5Roermond19-5-2019
balwerpenToine Beyers41.00Sittard6-9-1986
Jongens pupillen C
40mRoel Verdonschot6.5Weert25-6-1985
Lins Kiggen6.5 (indoor)Gemert12-1-2019
1000mArnd Bemelmans3.47.6Weert16-10-1993
40mhKoen Verheijen7.9Helmond16-6-2019
4-minutenBram Rekmans975Venlo8-9-2019
hoogspringenToine Beyers1.10Beek1-6-1985
hurkhoogBram Rekmans0.95Venlo8-9-2019
verspringenRoel Verdonschot3.84Weert14-9-1985
kogelRoel Verdonschot6.59Weert25-8-1985
medicienbalKoen Verheijen6.30Helmond16-6-2019
bandwerpenLins Kiggen12.5Venlo8-9-2019
Mats Gense12.5Venlo8-9-2019
vortexLins Kiggen22.00Deurne19-5-2019
balwerpenRoy Kleukers32.00Weert30-4-1974
Jongens pupillen mini
40mLins Kiggen7.9Roermond8-6-2018
40mhLins Kiggen8.7Roermond8-6-2018
4-minutenBram Rekmans900Roermond8-6-2018
Koen Verheijen900Roermond8-6-2018
hoogspringenBram Rekmans0.80Roermond8-6-2018
hurkhoogKoen Verheijen0.75Roermond8-6-2018
verspringenPieter Emans2.40Roermond19-5-2019
medicienbalLins Kiggen4.50Roermond8-6-2018
Pieter Emans4.50Roermond19-5-2019
bandwerpenPieter Emans11.50Venlo8-9-2019
vortexKoen Verheijen20.0Roermond8-6-2018
Meisjes junioren A
100mCarla Oberem12.72Gemert18-6-2000
200mMarieke vd Heijden26.25Sittard15-7-1995
400mMarieke vd Heijden59.4Sittard25-5-1997
800mEmmy Weekers2.18.2Weert24-9-2013
1500mEmmy Weekers4.41.99Utrecht31-8-2014
3000mEmmy Weekers10.06.8Weert16-9-2014
5000mEmmy Weekers18.10.97Weert31-8-20136
100mhSuzan Verdonschot15.07Vught27-6-1987
400mhSuzan Verdonschot1.09.10Kerkrade14-5-1988
hoogspringenMarieke vd Heijden1.82Emmeloord5-7-1997
verspringenYvonne Heussen5.51Homburg30-5-1982
hinkstapsprongKitty van Boxmeer10.46Veldhoven9-5-1999
polshoog
kogelLoes Verlaak12.99Roermond20-10-2001
discusLoes Verlaak38.84Weert9-10-2001
speerLoes Verlaak41.85Roermond26-8-2001
kogelslingerenTosca Hellebrekers37.63Boskoop21-6-2003
7-kampVivian Verdonschot4681Uden5-6-1988
4x100mOberem, Verlaak,50.81Eindhoven25-4-1999
v Boxmeer, de Vos
4x400mHeussen, Geven,4.31.9Weert23-5-1982
Holthuysen, Edel
Meisjes junioren B
100mMarieke vd Heijden12.78Veldhoven22-7-1995
200mMarieke vd Heijden26.25Sittard15-7-1995
400mMarieke vd Heijden59.83Sittard25-6-1995
800mEmmy Weekers2.18.2Weert24-9-2013
1500mEmmy Weekers4.41.99Utrecht31-8-2014
3000mEmmy Weekers10.06.8Weert16-9-2014
100mhMelanie Palatinus14.83Breda28-6-1992
300mhSimone Laarmans47.8Veldhoven7-7-1987
hoogspringenVivian Verdonschot1.68Obernai26-5-1985
verspringenKitty van Boxmeer5.26Weert16-6-1998
hinkstapsprongKitty van Boxmeer10.23Vught29-8-1998
polshoog
kogelLoes Verlaak13.36Roermond23-10-1999
discusTosca Hellebrekers30.52Roermond26-8-2001
speerLoes Verlaak41.61Venlo30-5-1999
kogelslingerenNynke Janssen27.85Roermond28-10-2017
7-kampLoes Verlaak4513Best3-7-1999
4x100mCeelen, Verlaak,51.24Venlo10-5-1998
Oberem, van Boxmeer
Meisjes junioren C
80mSandra Frenken10.4Helmond17-9-1988
Carla Oberem10.4Eindhoven1-7-1997
150mKaren vd Velde20.06Weert23-5-1994
600mBrigitte Ockers1.39.3Roermond12-6-1983
1000mEmmy weekers3.06.25Utrecht20-6-2014
80mhSandra Frenken12.4Weert6-10-1988
300mhSimone Laarmans47.8Veldhoven7-7-1987
hoogspringenKitty van Boxmeer1.60Weert20-4-1996
verspringenSandra Frenken5.16Veldhoven28-8-1988
kogelTessa Smits11.12Gemert4-6-2016
discusValerie chu27.02Sittard15-9-2019
speerAnita Stribos32.26Kerkrade22-4-1989
kogelslingerenJudith Verscheijden20.45Weert30-6-2015
7-kampTessa Smits3873Gemert5-6-2016
4x80mWiersma, Stribos,41.5Eindhoven24-6-1989
Emans, Verhoeven
Meisjes junioren D
60mMiranda Nijsen8.3Roermond1-6-1980
Desiree Ockers8.3Vught8-9-1984
600mSimone Laarmans1.47.0Sittard29-5-1982
1000mSteffie Geelen3.17.15Amsterdam6-7-2008
60mhTessa Smits10.16Epe27-4-2014
hoogspringenKitty van Boxmeer1.50Sittard11-6-1994
verspringenKiki Kooijman4.56Apeldoorn20-1-2018
kogelCindy Berben11.52Amsterdam18-9-1994
discusCindy Berben26.94Vught4-6-1994
speerValerie Chu31.69Amsterdam2-9-2018
KogelslingerenMeike Janssen5.77Weert12-6-2018
6-kampValerie Chu2750Best8-7-2018
4x60mOckers, Laarmans,33.1Veldhoven7-7-1985
Berben, Frenken
Meisjes pupillen A
60mDesiree Ockers8.8Helmond24-9-1983
1000mAnne-Michelle Vos3.34.19Helmond28-9-2002
60mhLevie Groenendaal10.6Helmond3-6-2018
6-minutenValerie Chu1450Someren5-6-2016
hoogspringenKitty van Boxmeer1.35Gemert13-6-1992
Tessa Smits1.35Deurne15-4-2012
verspringenLianca de Vos4.20Weert2-5-1994
polsverValerie Chu3.20Helmond16-4-2016
kogelLianca de Vos8.42Helmond24-9-1994
discusMaudy Vaes20.50Venray30-6-2019
vortexMaaike van Veen32.0Weert10-6-2017
balwerpenLaura Barollo28.72Weert29-6-1988
Meisjes pupillen B
40mSuzan Verdonschot6.5Weert2-9-1979
Eliza Stolwijk6.5Kerkrade22-4-1989
1000mVivian Verdonschot3.44.6Roermond24-6-1983
40mhKyana Gomes7.9Venlo8-9-2019
4-minutenKyana Gomes975Venlo8-9-2019
hoogspringenSuzan Werps1.20Heerlen24-8-2008
hurkhoogRanomi Rijntjes0.90Helmond16-6-2019
verspringenSuzan Werps3.65Sittard6-9-2008
kogelEliza Stolwijk6.27Weert15-10-1989
medicienbalRanomi Rijntjes6.80Venray30-6-2019
bandwerpenRanomi Rijntjes13.0Venlo8-9-2019
vortexKyana Gomes20.5Venlo8-9-2019
balwerpenLaura Barollo30.34Roermond13-9-1987
Meisjes pupillen C
40mEliza Stolwijk6.8Weert19-6-1988
600mSuzan Werps2.14.29Venray24-6-2007
1000mSuzan Werps3.55.4Amsterdam1-7-2007
40mhKyana Gomes8.4Roermond8-6-2018
4-minutenKyana Gomes925Roermond8-6-2018
hoogspringenKiki Kooijman1.15Weert5-10-2013
hurkhoogEden Kessels0.75Venlo8-9-2019
verspringenEliza Stolwijk3.36Weert22-5-1988
Nienke Kragtwijk3.36Weert21-6-1995
kogelNienke Kragtwijk5.66Weert11-10-1994
medicienbalBieke Emans5.20Roermond8-6-2018
Lize Hartogs5.20Roermond19-5-2019
bandwerpenBieke Emans12.0Roermond8-6-2018
vortexKyana Gomes15.5Roermond8-6-2018
balwerpenLaura Barollo21.5Sittard6-9-1986
Meisjes pupillen mini
40mJans Plomp7.6Roermond8-6-2018
40mhJans Plomp9.1Roermond8-6-2018
4-minutenJans Plomp775Roermond8-6-2018
hoogspringenLize Hartogs0.80Roermond8-6-2018
hurkhoogAmy Coolen0.80Venlo8-9-2019
verspringenBieke Emans2.40Roermond8-6-2018
medicienbalEden Kessels3.70Roermond8-6-2018
bandwerpenLize Hartogs9.50Roermond8-6-2018
vortexAmy Coolen8.0Venlo8-9-2019