Trainingen

Overzicht van alle atletiektrainingen op de baan, in het bos en op de weg. De trainingen in het bos starten vanaf de parkeerplaats bij de IJzeren Man.

DAGGROEPTRAININGVANTOTTRAIN(ST)ERWATBIJZONDERHEDEN
Maandag
maandagRecr. hardlopenbaantraining9:0010:15Jac van den Berg
Karl-Heinz Löffelsender
hardlooptraining
maandagMini B/C pupillenbaantraining18:0019:00Lisa Jacobs
Rens Jacobs
Lars Wilms
technische training
maandagABC junbaantraining18:3020:00Roel Meeuwissen
Bregje Crolla
Julijana Perkovska
Dolf Wessels
technische training
maandagRecr. hardlopenbaantraining19:3021:00Peter Parrenhardlooptrainingna de zomer start deze training om 19.00 uur
maandag50+krachttraining19:0020:00Jan vd Boschkrachttraining
maandagNSGzaal/baantraining19:0020:00Jolanda Sinnige
Gerard Dierkx
NSG
maandagJun + sengravelveld20:3021:30Hans Houtzagerkogelslingerenexterne trainer
Dinsdag
dinsdagRecr. hardlopenbostraining9:0010:15Margriet Fischer
Leny Janssen
hardlooptraining
dinsdag50+krachtraining9:0010:00Jan vd Boschkrachtraining
dinsdagNSGracerunning17:0018:00Carlijn RekmansNSG looptrainingVoor wie:
Kinderen met een lichamelijke beperking vanaf 8 jaar
Jongeren met een lichamelijke beperking
(Jong) volwassenen met een lichamelijke beperking tot 80+
Denk aan de volgende beperkingen:
Cerebrale Parese
MS
Spina Bifida
Hersenbloedingen
Ander syndroom
dinsdagA pupillenbaantraining18:0019:00Henk van Loon
Laura van Loon
Luc van Veldhoven
Senna van der Putten
Meike Janssen
technische training
dinsdagD juniorenbaantraining18:3020:00Carlijn Rekmans
Nynke Janssen
Marijn Zandbergen
Stijn Gerritsen
technische trainingCooling-down op graffelveld of buiten de baan
dinsdagJun + senbaantraining19:0020:15Nelson Peterson
Guido Hendrix
hardlooptrainingWarming-up locatie in overleg met jeugdtrainers
dinsdagWedstrijdgroepbaantraining19:0020:30Michel Cos
Bas Boonen
hardlooptraining10 km onder de (M) 40 minuten en (V) 45 min
Warming-up op graffelveld of buiten de baan
dinsdagRecr. hardlopenbaantraining19:0021:00Karl-Heinz Löffelsenderhardlooptrainingvoor iedereen toegankelijk
Warming-up op graffelveld of buiten de baan
dinsdagJun + senbaantraining20:0021:15Loes Verlaaktechnische training
Woensdag
Donderdag
donderdagRecr. hardlopenbaantraining9:0010:30Henny Erkens
Peter Jan Meijssen
hardlooptrainingvoor iedereen toegankelijk
donderdagRecr. hardlopenbostraining9:0010:15Lenie Gillissenhardlooptraining
donderdagJun + senbaantraining19:0020:15Nelson Peterson
Guido Hendrix
hardlooptraining
donderdagJun + senbaantraining19:0020:00Edo Piekwerp trainingWarming-up doet men als atleet zelfstandig
donderdagSeniorenkrachttraining19:0020:00Tim van Heelkrachtruimte
donderdagRecr. hardlopenbaantraining19:0020:30Piet HoubenhardlooptrainingVoor de beginnende loper (s) tot halve marathon.
donderdagRecr. hardlopenbos/wegtraining19:0020:30Judith Gijsbers
Bas Boonen
gevorderde wegtraining/bostraining in twee groepen±13km Fartlek of interval training (niveau 10km <50min) groep 2 omvang is ±20km (niveau 10km <40min)
Vrijdag
vrijdagRecr. hardlopenbaantraining9:0010:15Piet HoubenhardlooptrainingNormale recreanten training met veel stabiliteit oefeningen.
Het loop programma duurt 30 minuten. Na afloop van de training drinken we samen koffie.
vrijdag50+krachttraining14:0015:00Jan vd Boschkrachttraining
vrijdagA pupillenbaantraining18:0019:30Henk van Loon
Laura van Loon
Luc van Veldhoven
Senna van der Putten
Meike Janssen
technische training
vrijdagD juniorenbaantraining18:3020:00Carlijn Rekmans
Nynke Janssen
Marijn Zandbergen
Stijn Gerritsen
technische training
vrijdagDivers1 baan19:0020:00Jan vd BoschCoconi-testEerste vrijdag van de maand
vrijdagJun + senkrachttraining19:0020:30Julijana Perkovska
Nelson Peterson
krachttraining
Zaterdag
zaterdagRecr. hardlopenbostraining8:3010:00Johan Marechalhardlooptrainingvoor iedereen toegankelijk
zaterdagRecr. hardlopenbostraining8:3010:00Geert Heeskens Peter Jan MeijssenhardlooptrainingToegankelijke en gevarieerde training voor beginnende recreant tot gevorderde loper (1/2 marathon)
zaterdagmini B/C pupillenbaantraining9:0010:30Lisa Jacobs
Rens Jacobs
Lars Wilms
technische training
zaterdagABC junbaantraining9:3011:00Roel Meeuwissen
Bregje Crolla
Julijana Perkovska
Dolf Wessels
technische training
zaterdagRecr. hardlopenbostraining9:0010:30Huub Ruijtershardlooptrainingvoor iedereen toegankelijk
zaterdagRecr. hardlopenbostraining9:0010:30Karl-Heinz Löffelsenderhardlooptrainingvoor iedereen toegankelijk
Zondag
zondagD juniorenbaantraining9:0010:30Carlijn Rekmans
Nynke Janssen
Marijn Zandbergen
Stijn Gerritsen
technische training